7. OFF ROAD CUP KRIŽEVCI 2012.

Križevci 2012

Prvo ovogodišnje natjecanje se održalo u Apatovcu kraj Križevaca, i to 09. i 10.06.2012., u organizaciji ORK Križevci.

Program je obuhvaćao vožnje road booka za hard, soft i turist kategorije, a svi su imali i posebne ispite na poligonu – brzinci i extreme.

Nastupilo je 21 vozilo, od čega su za ORK Schnee vozili u Turist kategoriji Nebojša Gvozdić (koji je osvojio 1. mjesto) te Miloš i Zvonimir Kefelja (osvojeno 4. mjesto);
na brzincu su sudjelovali Nebojša Gvozdić (3. mjesto), Ronald Krehula i Snježana Jurić (10. mjesto) te Miloš i Zvonimir Kefelja (12. mjesto);
na hard road booku je sudjelovala jedna posada – Ronald Krehula i Snježana Jurić (4. mjesto) dok na softu nismo imali posada, a na extreme je samo startala posada Ronald Krehula i Snježana Jurić te su time ostali na 5. mjestu.

Čestitke svim sudionicima, a posebno posadama koje su vozile za ORK Schnee.

Ukupan poredak po disciplinama izgleda ovako:

HARD ROAD BOOK
1. Nino Pekoč + Boris Kuš – ORK Kameni Svati
2. Marko Horvat + Ivica Blagaj – ORK Križevci
3. Nenad Domić + Zoran Kump – ORK Vrbovec
4. Ronald Krehula + Snježana Jurić – ORK Schnee
5. Mijo Jug + Milenko Puž – ORT Koprivnica

SOFT ROAD BOOK
1. Igor Slota – ORK Kutina
2. Igor Benčak + Josip Horvat – ORK Križevci
3. Alojz Jalžečić – ORK Kutina
4. Miroslav Narančić + Renato Jembrek – ORK Subotica Podravska
5. Robert Markušić + Mijo Jug – ORT Koprivnica
6. Josip Boroš + Ivan Čedermos – ORK Kutina

TURIST ROAD BOOK
1. Nebojša Gvozdić – ORK Schnee
2. Dražen Krašić + Nedeljko Bakran – OTK Vrbovec
3. Robert Mrvoš + Damir Špernjak – ORT Dalmacija 4×4
4. Miloš Kefelja + Zvonimir Kefelja – ORK Schnee
5. Slavko Povrlišek + Danijel Prijatelj – ORK Vrbovec
6. Marko Medorić + Marijana Gragurić
7. Darko Jelenčić – ORT BPP
8. Davor Jug + Igor Kolenko – ORT BPP
9. David Geras + Višnja Sekulić – ORT Zen Teren
10. Željko Mažur +Alen Kolert – ORT BPP

EXTREM
1. Zoran Švec + Josip Horvat – ORK Križevci
2. Nino Pekoč + Boris Kuš – ORK Kameni Svati
3. Marko Horvat + Ivica Blagaj – ORK Križevci
4. Nenad Domić + Zoran Kump – ORK Vrbovec
5. Ronald Krehula + Snježana Jurić – ORK Schnee

BRZINAC
1. Jadranko Kovač + Mirko Brlić – ORK Križevci
2. Danijel Belošević + Željko Brlić – ORK Križevci
3. Nebojša Gvozdić – ORK Schnee
4. Igor Slota – ORK Kutina
5. Zoran Švec + Zrinka Švec – ORK Križevci
6. Robert Markušić + Mijo Jug – ORT Koprivnica
7. Igor Benčak + Josip Horvat – ORK Križevci
8. Alojz Jalžečić – ORK Kutina
9. Renato Jambrek – ORK Subotica Podravska
10. Ronald Krehula + Snježana Jurić – ORK Schnee
11. Miroslav Narančić – ORK Subotica Podravska
12. Miloš Kefelja + Zvonimir Kefelja – ORK Schnee
13. Nenad Domić + Zoran Kump – ORK Vrbovec
14. Marko Medorić + Marijana Gragurić

  •  
  •  
  •  
  •  
  •